Nasze usługi

Firma STOL-GRIW istnieje na rynku od wielu lat. Na początku były to głównie drobne czynności wykonywane w drewnie dla klientów biznesowych i indywidualnych. Z biegiem czasu oferta została rozszerzona o dodatkowe usługi projektowania oraz produkcji mebli i konstrukcji drewnianych wykonywanych na indywidualne zamówienie. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę klienta "od początku do końca" - zaczynając od przygotowania projektu i wizualizacji graficznej, poprzez produkcję poszczególnych elementów projektu kończąc na dostawie i profesjonalnym wdrożeniu każdego zamówienia.

Usługi CNC

Usługi CNC

Oferujemy szeroką ofertę usług CNC takich jak frezowanie, wiercenie, wycinanie i grawerowanie. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie na podstawie dostarczonych projektów. Zlecenia wykonujemy na materiałach powierzonych nam przez klienta lub własnych.

Oklejanie i cięcie

Zajmujemy się oklejaniem płyt meblowych o różnych grubościach i kształtach oraz docinaniem ich do ustalonego wymiaru. Usługi te wykonywane są na specjalistycznych maszynach zapewniających wysokiej jakości wykonanie.

Oklejanie i cięcie

Producenci

Nasze produkty powstają w oparciu o sprawdzone rozwiązania najlepszych marek.