O nas

Firma Stol-Griw istnieje na rynku od wielu lat. Na początku były to głównie drobne czynności wykonywane w drewnie dla klientów biznesowych i indywidualnych. Z biegiem czasu oferta została rozszerzona o dodatkowe usługi projektowania oraz produkcji mebli i konstrukcji drewnianych wykonywanych na indywidualne zamówienie. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę klienta "od początku do końca" - zaczynając od przygotowania projektu i wizualizacji graficznej, poprzez produkcję poszczególnych elementów projektu kończąc na dostawie i profesjonalnym wdrożeniu każdego zamówienia.

Wszelkie oferowane przez nas produkty wykorzystują tylko i wyłącznie podzespoły sprawdzonych i cenionych w branży marek takich jak Astin, Hettich, Blum, Swiss Krono oraz Pfleiderer.

Realizujemy zamówienia na meble produkowane na wymiar do zastosowań domowych oraz instytucjonalnych:
- meble do zabudowy,
- szafy wnękowe,
- garderoby,
- meble wolnostojace,
- meble biurowe,
- meble hotelowe,
- meble sklepowe, itd.

Produkujemy wszelkiego rodzaju stelaże do mebli tapicerowanych o dowolnych kształtach i wymiarach, co pozwala wspópracującym z nami firmom w prosty sposób przygotować meble dla swoich klientów.

W naszej ofercie znajdują się również usługi związane z obróbką płyt drewnianych i wykonywaniem frontów meblowych takich jak lakierowanie czy okleinowanie płyt.

Nasze bogate doświadczenie oraz profesjonalne podejście sprawia że nasi klienci w łatwy i bezpieczny sposób realizują swoje cele - zarówno indywidualne jak i biznesowe.

Ciekawostki

Nasze zdobyte doświadczenie i profesjonalne podejście do każdego klienta potwierdzają liczby

0

Wykonanych projektów

0

Lat doświadczenia

0%

Zadowolonych klientów

0

Wypitych kaw

Producenci

Nasze produkty powstają w oparciu o sprawdzone rozwiązania najlepszych marek.